SZERKESZTŐ

OKOSSÁGOK, IDÉZETEK

 

12148522897?profile=RESIZE_400xIdézetek

“Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől” (Peter T . McIntyre)

12148523471?profile=RESIZE_180x180 
Sági Erzsébet  2011.június 30.  10:20

Kedves Gabiga... Olvasás közben döbbentem rá, hogy ez a fenti idézet akár rólam is szólhatna. Sokszor vagyok bizonytalan, és gyakran félek a tévedés lehetőségétől.

... Pedig, ha az első intuícióra hallgatok, akkor mindig a jó megoldást/választ/szót találom meg. Persze az ember olykor okoskodik, a szív helyett észérvekkel próbálkozik. Na, akkor szoktam kisiklani.:)

Gabiga! Úgy gondolom, nagyon hasznos, és segítséget adó hely az Okosságok. Gratulálok neked kigondolásáért, és nagyszerű működtetéséért is. Szeretettel, Erzsébet.

Megjegyzések hozzáadásához 4 Dimenzió Online tagnak kell lenned!

Csatlakozás 4 Dimenzió Online

Szavazatok: 0
Írjon nekem e-mailt, amikor válaszolnak –

Válaszok

  • Így képzeli el portálunkat a mesterséges intelligencia, a Copilot AI

    A 4dim.hu egy irodalmi portál, ahol különböző irodalmi művekkel, írásokkal és tartalmakkal találkozhat. Itt megtalálhatók irodalmi cikkek, versek, novellák, esszék és más irodalmi alkotások. Emellett lehetőség van az alkotók közötti interakcióra, vélemények megosztására és az irodalom iránti szenvedély megosztására. 😊 
    12545285680?profile=RESIZE_400x

    INTERAKTÍV IRODALMI PORTÁL
    Interaktív irodalmi portál. Versek, novellák, drámák, publicisztikák és fórumtémák. Kortárs magyar alkotók válogatott művei. Több ezer nívós olvasniv…
  • 12479896466?profile=RESIZE_180x180

    "Nagy haragjaink folyóját kis sérelmeink patakjai táplálják."
    Moldova György író (1934. – 2022.)
    (tokio foto)

  • 12437724090?profile=RESIZE_180x180
     "Aki keveset gondolkodik, sokat téved."
          Anatole France (1844. – 1924.) francia író, költő, kritikus, akadémikus.

  • 12427316093?profile=RESIZE_180x180

    " A világosság az író udvariassága."
    Pierre-Jules Renard francia író (1864. – 1910.)

  • Mark Twain

     "Ha az igazat mondod, nem kell semmire sem emlékezned."

    Mark Twain, eredeti nevén Samuel Langhorne Clemens (1835. – 1910.) amerikai író, újságíró, humorista.

  • Napoléon
    "Légy tisztességes!
    Ez a legbiztosabb módja, hogy szegény maradj."

    Napoléon Bonaparte

  • 12404151668?profile=RESIZE_180x180

    "A legkegyetlenebb hazugságot gyakran a hallgatás fejezi ki."

    Robert Louis Stevenson (1850–1894) angol költő és regényíró

  • nyugger
    A fene se érti ezeket a nyugdíjasokat, mindig panaszkodnak, hogy milyen nehéz az élet. Közben meg egyre jobb erőben vannak. Pár éve, amikor bementek a boltba 5000 forintért vásárolni, alig bírták el a cekkert, manapság meg fél kézzel hazaviszik.surprised

  • patton

    "A háború célja nem az, hogy meghalj a hazádért, hanem hogy a másik rohadék haljon meg az ő hazájáért."

    G. S. Patton amerikai tábornok

  • olvasnivaló

    "Minden új hatalom megköveteli a maga áldozatait."

     Étienne Rey (1879. - 1965.)

Ezt a választ törölték.